“Muzikinių spalvų karuselė” Riešės gimnazijoje skamba kiekvieną pavasarį. Tai muzikos pamokų ir neformalaus ugdymo veiklos 1 – 4 klasių mokinių meninės raiškos atviri koncertai ir viktorinos.

Šiemet – tai nuotolinio mokymo(si) metu skambėjusių muzikos kūrinių mini koncertas ir virtuali skambančių piešinių paroda “AČIŪ”. Parodoje eksponuojami muzikos pamokų metu atlikti mokinių darbai.

AČIŪ mokytojams ir AČIŪ tėveliams. Tik jūsų visų dėka mums, pradinių klasių mokiniams, pavyko įveikti šį sudėtingą mokymosi periodą.

Virtualią parodą – koncertą “Muzikinių spalvų karuselė - AČIŪ” rengė Riešės gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Inga Ulevičiūtė Rukšėnienė ir informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Viktorija Orechovienė.

Muzikinių spalvų karuselė AČIŪ 2020 vaizdo įrašas