Vasario 28 d. 5c klasės mokiniai lankėsi Vilniaus grafikos meno centre - galerijoje „Kairė – dešinė“. Čia penktokai aplankė parodų sales, susipažino su menininke Arūne Tornau ir jos tapybos darbais bei instaliacija  „Donorai“ - tai kompozicija iš metalinių nusakinimo piltuvėlių. Darbų autorė, specialiai atvykusi susitikti su šia klase, diskutavo su vaikais apie  gamtos ir žmogaus bendrabūvio būtinybę, miškų išsaugojimą. Po šio susitikimo moksleiviai buvo pakviesti į Grafikos kūrybines dirbtuves – čia laukė edukaciniai užsiėmimai, kurių metu vaikai susipažino su grafikos technika „linoraižinys“  ir išbandė tai praktiškai. Penktokai noriai įsitraukė į meno kūrimo procesą ir sukūrė po autorinį grafikos darbą. Kiekvienas savo linoraižinį galėjo pasiimi su savimi.
Tą pačią dieną 5c klasė dalyvavo dar vienoje edukacinėje programoje: Gintaro galerijoje  mokiniai domėjosi gintaro istorija ir jo rūšimis bei atliko praktinį darbą – pasigamino po gintarinį amuletą.
Vos grįžę, penktokai nusprendė savo sukurtais paveikslėliais pasidalinti su mokyklos bendruomene, ir parengė grafikos darbų parodą.
Edukacinę ekskursiją organizavo klasės auklėtoja Žydrūnė Rakauskaitė, parodą padėjo parengti dailės mokytoja Marjana Vlasova.