Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybinė šventė. Šiemet minime šios įsimintinos datos 30 – metį.
1991 metais šią dieną įvykęs masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybės bandymui jėga paimti į savo rankas valstybiniam perversmui reikšmingus objektus. Atsilaikyti prieš laisvės ištroškusių žmonių širdis jiems nepavyko.
Tradiciškai Riešės gimnazijoje buvo minima Laisvės gynėjų diena.  Pirmos pamokos metu mokyklos bendruomenė prisijungė prie akcijos  "Atmintis gyva, nes liudija" -  8 val. languose uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės. Pamokose ir klasės valandėlėse buvo vykdomos įvairios veiklos: diskutuojama apie šios dienos prasmę, žiūrimi edukaciniai filmai, atliekami įvairūs kūrybiniai darbai.
Dėkojame, jog esame laisvi!
Nuotraukoje -  6 C klasės uždegtų atminimo žvakučių koliažas.