2021 m. kovo mėnesį Riešės gimnazija bendradarbiaudama su Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centru gavėnios laikotarpio metu kvietė Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų 1-4, 5-8, I-IV klasių mokinius dalyvauti Velykinių kompozicijų konkurse. Džiaugiamės, kad konkursas sukėlė didžiulį susidomėjimą. Darbų sulaukėme iš Juodšilių Šilo gimnazijos, Rudaminos Ryto gimnazijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos, Vilniaus Jeruzalės progimnazijos, Vilniaus rajono Bezdonių Saulėtekio pagrindinės mokyklos, Vilniaus Šviesos pradinės mokyklos, Vilniaus Taikos progimnazijos, Riešės gimnazijos, Ignalinos gimnazijos, Panevėžio Vilties progimnazijos, Pavilnio progimnazijos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, Turgelių Aistuvos gimnazijos, Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos, Eitminiškių gimnazijos, Švenčionių profesinio rengimo centro, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos.  Iš viso buvo atsiųsta daugiau nei 100 konkursinių nuotraukų. Velykines kompozicijas kurti mokiniai buvo kviečiami vieni, arba kartu su šeima. Pirmuoju konkurso etapu komisijos buvo atrinktos devynios kompozicijos iš kurių buvo renkami laureatai.
Skelbiame konkurso Velykinės kompozicijos laureatus:
Vilniaus Šviesos pradinės mokyklos mokinė A.K.P. 2 kl,;
Juodšilių Šilo gimnazijos mokinys J.M. 3 kl.;
Turgelių Aistuvos gimnazijos mokinė L.Ž. 7 kl.;
Eitminiškių gimnazijos mokinė S.A. 9 kl.
Sveikiname!!!
Su konkurso nugalėtojais ar juos kuruojančiais mokytojais bus susisiekta asmeniškai.

J.M 3kl. Juodšilių Šilo g-ja

A.K.P. 2kl. Vilniaus Šviesos pradinė m-kla

S.A. 9kl. Eitminiškių g-ja

L.Ž. 7kl. Turgelių Aistuvos g-ja