2021 m. vasario-kovo mėnesiais vyko regioninių mokyklų 5-6, 7-8 klasių moksleivių darbų konkursas „Matematinė šarada“. Kūrybiniai darbai, kuriuos pateikė ne tik mūsų gimnazijos, bet ir Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijos, Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos, Lavoriškių gimnazijos bei Buivydiškių pagrindinės mokyklos mokiniai, buvo viešai pateikti vertinti Facebook puslapyje. Remiantis surinktais įvertinimais bei konkurso nuostatuose iškeltais vertinimo kriterijais (žanro reikalavimų atitikimas, kalbos taisyklingumas, kūrybiškumas, teksto matematinės minties logiškumas, aiškumas ir tikslumas) išrinkti bei skelbiami konkurso nugalėtojai.
Dėkojame visiems dalyvavusiems!

I vieta (5-6 kl.) – Patrikas Boiko, 5e kl., Riešės gimnazija

I vieta (5-6 kl.) - Gerda Plėtaitė, 5 c kl., Riešės gimnazija

I vieta (7-8 kl.) – Viktorija Driven, 8 kl., Lavoriškių gimnazija