2021 m. vasario-kovo mėnesiais vyko regioninių mokyklų 5-6, 7-8 klasių moksleivių darbų konkursas „Matematinė šarada“. Kūrybiniai darbai, kuriuos pateikė ne tik mūsų gimnazijos, bet ir Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijos, Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos, Lavoriškių gimnazijos bei Buivydiškių pagrindinės mokyklos mokiniai, buvo viešai pateikti vertinti Facebook puslapyje. Remiantis surinktais įvertinimais bei konkurso nuostatuose iškeltais vertinimo kriterijais (žanro reikalavimų atitikimas, kalbos taisyklingumas, kūrybiškumas, teksto matematinės minties logiškumas, aiškumas ir tikslumas) išrinkti bei skelbiami konkurso nugalėtojai.
Dėkojame visiems dalyvavusiems!

I vieta (5-6 kl.) – Patrikas Boiko, 5e kl., Riešės gimnazija

I vieta (5-6 kl.) - Gerda Plėtaitė, 5 c kl., Riešės gimnazija

I vieta (7-8 kl.) – Viktorija Driven, 8 kl., Lavoriškių gimnazija

II vieta (5-6 kl.) – Tichonas Grudzelis, 5c kl., Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija

II vieta (5-6 kl.) – Laurynas Dzvinelis, 5a kl., Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija

II vieta (7-8 kl.) – Benedikta Nakvosaitė ir Barbora Murauskaitė, 7c kl., Riešės gimnazija

III vieta (5-6 kl.) – Ema Šalkauskaitė, 5b kl., Buivydiškių pagrindinė mokykla

III vieta (5-6 kl.) – Evelina Tunevičiūtė, 6b kl., Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija

III vieta (7-8 kl.) – Oskaras Pultarackas, 8 kl., Lavoriškių gimnazija

III vieta (7-8 kl.) – Emilija Albina Černiauskaitė, 7c kl., Riešės gimnazija