Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Prezidentūros kolonų salėje vyko respublikinė mokslinė-praktinė konferencija "Šeimos politikos iššūkiai ir galimybės: kompleksinės paslaugos šeimai". Šios konferencijos tikslas – atskleisti kompleksinių paslaugų šeimoms poreikio spektrą ir iniciatyvų įvairovę, pasidalinti gerąja prevencinių paslaugų teikimo patirtimi regionuose, su atsakingais nacionalinio ir savivaldybių lygmens politikais išdiskutuoti galimas plėtros kryptis bei iššūkius.
Susirinkusius konferencijos dalyvius ir organizatorius sveikino ponia Diana Nausėdienė, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė, Seimo Laikinosios grupės „Už šeimą“ pirmininkė Vilija Aleknaitė-Abramikienė, nuotoliniu būdu sveikinimo žodį tarė Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius.
Renginyje pranešimus skaitė mokslininkai, nevyriausybinių ir savivaldos organizacijų atstovai.
Nacionalinės šeimos tarybos narė, Riešės gimnazijos muzikos mokytoja ekspertė Inga Ulevičiūtė Rukšėnienė, atstovaujanti interesus šeimų, auginančių autizmo spektro sutrikimą turinčius vaikus, skaitė pranešimą "Pagalba šeimai, kurioje auga ASS turintis vaikas" (pilname konferencijos įraše žr. nuo 3:05:45)
Pilnas konferencijos vaizdo įrašas