2022 m. gegužės 27 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko VII-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada”. Tai šventė skirta p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globotų kaimo mokyklų mokiniams bei J. E. Prezidento Valdo Adamkaus sportinių rezultatų ir kilnių tikslų įprasminimui. Šiemet „Adamkiadoje“ varžėsi 21 mokykla iš visos Lietuvos, vyko 60 m bėgimas, šuolis į tolį iš vietos, futbolo turnyras 3x3, dailės pleneras. Dailės plenere „Mes stiprūs kartu“ Riešės gimnaziją atstovavo Emilija Dailydė ir Konradas Urbonas. Sporto varžybose, Riešės gimnazijos mokinė Elzė Odnopolaitė 60 m bėgime užėmė 2-ąją vietą, o Rokas Sakalauskas tarp vaikinų iškovojo 3-ąją vietą. Šuolyje į tolį iš vietos Ugnė Staugaitė buvo 5-a, o Domas Pivoras tarp vaikinų taip užėmė 5-ąją vietą. Futbolo turnyre 3x3 Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Meda Grikytė, Andrėja Jusiūtė, Laura Ramanauskaitė, Danielė Vyzaitė, Matas Čepas, Dovydas Krisčiūnas, Titas Banys ir Jokūbas Bandza nugalėję visas komandas tapo čempionais! Bendroje komandinėje įskaitoje Riešės gimnazija tarp visų dalyvavusių komandų užėmė 1-ąją vietą! “Adamkiados garbės” nominantu paskelbtas Riešės gimnazijos tituluotas sportininkas, ilgų ir vidutinių nuotolių bėgikas Tomas Juodvalkis. Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!