Lapkričio 8d. sulaukėme per 200 dainuojančių vaikučių. Gimnazijoje vyko dainos festivalis, skirtas Vilniaus miesto ir rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtiniams "SKAMBANTYS LAŠIUKAI".
Svečiavosi ir drauge su Riešės gimnazijos vaikučiais nuostabius pasirodymus dovanojo Vilniaus l/d "Puriena", Vilniaus l/d "Gintarėlis", VIlniaus l/d "Giraitė", Vilniaus l/d "Ąžuolas", Vilniaus l/d "Saulėgrąža", Vilniaus Lazdynų mokyklos, Rudaminos vaikų l/d "Ąžuoliukas", Vilniaus r. Valčiūnų lopšelio darželio, Vilniaus r. Mickūnų vaikų lopšelio darželio, Vilniaus Vaduvos darželio-mokyklos, Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos ir Karalienes Mortos mokyklos dainingiausi vaikučiai.
Festivalį vainikavo visų įstaigų vaikučių finalinė daina "Lietaus išdaigos" (muz. I. Mažuikaitės, ž. K. Kornejevos).