Šio trečiadienio (gegužės 30 dienos) Skaitytojų klubo Vakaro su knyga temą padiktavo Romaino Gary knyga „Aitvarai“, nuostabus, švelniai graudus pasakojimas apie nenugalimą viltį, meilę ir svajones, kai pasaulis įsivėlęs į beprasmišką  karą prieš save...Aitvarų gaminimas padeda veikėjams išsaugoti žmogiškąsias vertybes, susigrąžinti meilę ir nepamiršti svajoti.

Taigi, todėl ir kviečiame visus skaitytojus prisijungti prie Skaitytojų klubo AITVARO gaminimo. Šis aitvaras simbolizuos mėlynąsias Jūsų svajones, į kurias leidžiamės skaitydami, nes juk mums, kaip ir aitvarams, reikia aukščio, laisvo oro, ir kad galėtume išsiskleisti visu savo grožiu, daug dangaus aplinkui.


Nepamirškite pasiimti perskaitytos knygos ir padėkite gimti mūsų idėjų ir svajonių Skaitytojų klubo aitvarui, kurį drauge ir paleisime į dangaus aukšybes. Laukiame visų trečiadienį, gegužės 30 dieną, 16.00 val., Skaitytojų klube 3.30 kabinete.                                                                                                       Skaitytojų klubas