2019 12 17 – 2020 01 06  Riešės gimnazijoje vyko paroda-konkursas „Pats gaminu Prakartėlę“. Džiaugiamės, kad parodoje-konkurse aktyviai dalyvavo Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų mokiniai. Parodoje buvo eksponuojamos dvidešimt šešios 1-4 ir 5-8 klasių mokinių pagamintos prakartėlės. Dauguma prakartėlių pagamintos naudojant įvairią techniką ir įvairias medžiagas. Prakartėlių originalumą, estetiškumą vertino organizatorių sudaryta kompetetinga komisija.
Džiaugiamės mokinių ir mokytojų noru kasmet Advento laikotarpį įprasminti unikaliais, kūrybiniais darbais, kurie džiugina tiek vaiko, tiek suaugusiojo širdį, padeda pajusti ir išgyventi tikrąją Šv. Kalėdų laukimo prasmę.

Kviečiame Jus skaičiuoti dienas iki Kalėdų išmaniai. Mes siūlome kiek kitokį advento kalendorių, be šokoladukų, bet su kur kas geresniu, prasmingesniu „įdaru“, kuris, labai tikimės, padės pajausti šventinę nuotaiką, aplinką ir padaryti pasaulį geresniu. Jau nuo gruodžio 1d.!!!
Pasiruoškite:
1. Atsisiųskite  CR Code Reader programėlę  į savo išmanųjį įrenginį.

2. Skenuokit QR Codą, eikite į  Browse website.

3. Žiūrėkite, klausykite,  mėgaukitės, džiaukitės...

2014 m. liepos 11 d. gimnazijoje vyko Brandos atestatų įteikimo šventė. Abiturientams sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja Irina Gaidamovič, klasės auklėtoja Jūratė Leleivaitė, tėveliai. IV-ų gimnazijos klasių mokiniai dėkojo mokytojams už kantrybę, suteiktas žinias, bendraklasiams – už palaikymą, supratingumą, draugiškumą. Sėkmės Jums Jūsų kelyje, abiturientai!

2013 m. lapkričio 14 d. Riešės gimnazijoje lankėsi gimnazijos mokinės tėvelis Stasys Viltrakis. Jis Ia, IIc ir IIIa gimnazijos klasių mokiniams pristatė savo, orlaivio vado, profesiją. Papasakojo apie studijas, reikalingas šiai profesijai, akcentavo į ką reikia atkreipti dėmesį ruošiantis tapti orlaivio pilotu. Mokiniai įdėmiai klausėsi, uždavinėjo klausimus.

2013 m. lapkričio 12 d. Riešės gimnazijoje lankėsi savanoriškos organizacijos „Kitas variantas“ vadovas Eimantas Raudonis. Mokiniai buvo supažindinti su „Kitas variantas“ idėja, veikla. Taip pat buvo pristatyti 2013-2014 m. m. nemokami mokymai mokiniams.

2013 m. gegužės 22 d. Riešės gimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos kūno kultūros ženklo programoje „Vis tobulėti“, kurios metu reikėjo pademonstruoti ne tik aukštus fizinio pajėgumo rezultatus, tačiau ir savo žinias atsakant į testo klausimus. Sidabro su ąžuolo šakele ženkleliais apdovanotos Kudriašova Greta ir Mikšėnaitė Ieva, aukso –Burneika Justas, Buožius Mindaugas, Mickevičius Arnas ir Stankevič Ervin. Aukso su ąžuolo šakele ženklelius gavo: Milišauskas Džiugas, Braziulis Dominykas, Buožius Danas, Mickevičius Vilius, Zelvaras Egidijus, Jakavonis Rytis, Lizdenis Laurynas, Šumauskas Karolis, Velkij Romuald, Turčinavičius Karolis, Bolotin Maksim, Gailius Kasparas, Morkevičius Gytis ir Silickas Povilas. Geriausiai ženklo normatyvus išlaikė (surinko 35 tšk.) Bajorinas Domas ir Malyškinas Nikita. Jie apdovanoti aukso su ąžuolo vainiku ženkleliais bei Elito diplomais, kuriuos pasirašė Švietimo ir mokslo ministras bei Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV generalinis direktorius. Sveikiname!

2016-2017 mokslo metų Rugsėjo 1-oji sukvietė į gimnaziją didžiulį būrį ugdytinių ir mokinių. Mokslo ir žinių diena prasidėjo šv. Mišiomis Riešės šv. Stanislovo bažnyčioje. Tradiciškai pirmokėlius už rankų į šventę ir į klasę palydėjo abiturientai, o penktokus  pasitiko juostų keliu II-ų gimnazijos klasių mokiniai. Visiems mokiniams ir ugdytiniams šią dieną vyko klasių auklėtojų pamoka. Gimnazijos ugdytinius, mokytojus, tėvelius  šventės proga  sveikino LR Švietimo ir mokslo ministerijos Regioninių mokyklų skyriaus vyriausiosji specialistė Liudmila Petrauskienė, gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, Riešės bendruomenės pirmininkas Artūras Želnys, Didžiosios Riešės bendrijos valdybos narys Jonas Budrevičius, Mokinių tarybos pirmininkas Augustas Lapinskas, pirmokėliai ir dvyliktokai.
Nuoširdžiai sveikiname visus Mokslo ir žinių dienos proga. Linkime ištvermės ir ryžto žengiant mokslo ir žinių keliu. Sėkmingų, kūrybingų, džiugių, prasmingų Naujų mokslo metų!