Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai prisijungė prie akcijos  „Atmintis gyva, nes liudija“. Visose grupėse ryte sužibo žvakelės, kaip ženklas, kad norime prisiminti ir pagerbti žuvusius ir nukentėjusius 1991 metų sausio 13-osios dalyvius. Ugdytiniams  mokytojos pasakojo apie uždegtų žvakelių simbolizuojamą vienybę, teisingumą ir atmintį. Grupėse buvo vykdomos įvairios veiklos: žiūrimi edukaciniai filmai, atliekami įvairūs kūrybiniai darbeliai.

Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikai džiaugiasi vasara darželyje besivažinėdami naujais dviratukais, triratukais ir paspirtukais.

2020 m. vasario 14 d. Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai nuo pat ryto  pasiruošė Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šventei: grupes papuošė kartu su tėveliais darytomis vėliavomis, kartu sus tėveliais sugiedojo tautinę giesmę, o vėliau susidomėję žiūrėjo  vaidinimą Gedimino sapnas“. Mažieji ugdytiniai dainavo lietuvių liaudies dainas, šoko.

2020 metų  Sausio 13-osios rytą Riešės gimnazijoje ir jos skyriuose  mokiniai, ugdytiniai ir pedagogai 29-ąjį kartą dalyvavo pilietinėje akcijoje  „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti. Pirmąją pamoką vedę pedagogai  tradiciškai skyrė šiai atmintinai datai. Buvo skaitoma įvykių kronika, klausomasi atliekamų dainų apie Lietuvą,  vaikai deklamavo eilėraščius, vyresnieji žiūrėjo demonstruojamą vaizdo medžiagą apie neišdildomus mūsų šalies istorijos įvykius, o 8.00 val. klasių ir grupių languose sužibo atminimo žvakelės. Didžiuojamės savo gimnazijos ugdytiniais, kurie nuo mažumės ugdosi pilietiškumo jausmą, mokosi gerbti šalies tradicijas, puoselėja jos vertybes.

2019 m. spalio 18-24 d. Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje  vyko edukaciniai užsiėmimai „Rudens išdaigos“, kuriose dalyvavo ikimokyklinio ugdymo grupių  vaikai ir pedagogai. Visi kartu sportiškai nusiteikę mankštinosi, minė mįsles, šoko ir dainavo. Dainose, žaidimuose, estafetėse atsispindėjo svarbiausi rudens įvykiai:  išskrendantys paukščiai, krentantys lapai ir rudens gėrybių gausa. Ugdytiniai, pasidžiaugę įspūdinga švente, patirtą rudeninę nuotaiką sudėliojo į puošnias, iš rudens gėrybių sukurtas mandalas.
Smagus ir padykęs  Rudenėlis paliko pilną kraitę vaišių ir gražias šventės akimirkas bei pakvietė visus į originalią rudens gėrybių parodėlę.

 

2019 m. kovo 5 dieną Riešės gimnazijoje, Riešės gimnazijos  Bukiškio progimnazijoje ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje  vyko Užgavėnių šventė. Dalyvavo visos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinių klasių mokiniai. Kieme susirinkusiuosius persirengėlius pasitiko muzika, akį traukė žiemos simbolis – Morė. Šokiais ir dainomis susirinkusieji vijo žiemą, kvietė pavasarį. Stebėjo Kanapinio ir Lašininio kovą ... Visi kaukėmis pasipuošę dalyviai maloniai nustebo, kai buvo čia pat, lauke pavaišinti Užgavėnių simboliu – blynais.

2019 m. vasario 15 d. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuose  mokiniai,  ugdytiniai ir pedagogai  susirinko  į Lietuvos gimtadienio šventę. O į ją  „keliavo“ iš senųjų šalies sostinių. Kiekviena grupė pasirinkusi miestą ir susikūrusi savo transporto priemonę, su didžiuliu istorinių žinių, tautosakos kūrinių bagažu keliavo vieni pas kitus. Bendraudami dar daugiau sužinojo apie savo šalį, pasidžiaugė vieni kitų kūrybiniais darbais. O kelionės pabaigoje – vasario 15d. visi  „atvyko“ į Vilnių. Iškilmingai sugiedoję tautinę giesmę, šoko, dainavo ir smagiai vaišinosi.

2019 m. sausio 11-osios rytą Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuose  mokiniai,  ugdytiniai ir pedagogai  minėjo Laisvės gynėjų dieną.  Nuo 8.00 val. kartu su visais Lietuvos gyventojais  languose dešimčiai minučių uždegė žvakutes – taip tradiciškai prisijungdami prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Skambant dainoms apie Lietuvą, ugdytiniai segėsi neužmirštuoles ir nuskambėjus šalies himnui,  klausėsi mokytojų vedamos pamokos.  Mokiniai piešiniuose, o vyresnieji  - rašiniuose įamžins šią mums visiems svarbią data.

Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje (Sudervės  g. 69A, Avižienių k., Avižienių sen., Vilniaus r.) vykdoma ikimokyklinio ugdymo programa.
Skyrius atidarytas 2016 m. rugpjūčio 24 d. Čia įsikūrusios trys ikimokyklinio ugdymo grupės, į kurias priimami 2-5 metų amžiaus vaikai.
Norinčių ugdyti vaikus Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje ikimokyklinio ugdymo grupėse tėvų prašymai priimami visus metus. Visi prašymai priimami Riešės gimnazijoje (Beržų g. 2a, Riešės k.). Plačiau apie priėmimą skiltyje  „Informacija tėvams“.

2017 metų kovo 30 dieną Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko Paukštelių sugrįžimo šventė. Vaikučiai spėliojo, kokie sparnuočiai jau sugrįžo į mūsų kraštą, mokėsi pamėgdžiojimų. Pasitikę garbingiausią paukštį - gandrą - kartu su juo net ir šokį pašoko. Šventę vainikavo inkilų kėlimas. Renginio pabaigoje visi vaišinosi paukštelių paliktais skanėstais.