2020 m. vasario 14 dieną Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus 1-4 klasių mokiniai šventiniu koncertu paminėjo Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimą.  Kiekviena klasė paruoštus meninius pasirodymus dailiai supynė į gražią dovaną Tėvynės gimtadieniui: pirmų klasių mokiniai kartu su trečiokais  atliko kompoziciją ,,Čia gimtinė“, antros klasės mokiniai dainavo dainą ir šoko šokį, trečios klasės mokiniai dūdelėmis akomponavo visų klasių bendram lietuvių liaudies šokiui „Ausim sesutės“, ketvirtos klasės mokiniai sušoko trankų šokį „Vakaruškos“. Koncertą užbaigė visa bendruomenė sudainuodama dainą  „Nupiešiu Lietuvą“.
5-7 klasių mokiniams istorinę pamoką apie Lietuvą pravedė Riešės gimnazijos II a klasės mokiniai. Visiems paliko įspūdį paruošti gimnazijos mokinių pristatymai apie Lietuvą įvairiais istoriniais laikotarpiais.
Savo kūrybiniais darbeliais neatsiliko ir mažiausieji - priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo ugdytiniai. Jie parengė šventinį koncertą -  vaidinimą ,,Gedimino sapnas“ ir kartu su tėveliais statė savo miestą.

 

Riešės gimnazijos Bukiškio pradinio ugdymo skyriuje (Mokyklos g. 1, Bukiškis, Avižienių sen., Vilniaus r.) vykdomos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo pirmos dalies ugdymo programos.
Skyrius veiklą pradėjo 2012 m. rugsėjo 1 d. įsteigus priešmokyklinio ugdymo grupę, kuri vėliau buvo reorganizuota į mišraus amžiaus (3-6 metų) vaikų priešmokyklinio ugdymo grupę.
 2013 m. rugsėjo 1 d. Bukiškio priešmokyklinio ugdymo skyrius perorganizuotas į Bukiškio pradinio ugdymo skyrių, kuriame įsikūrę ikimokyklinio (3–5 metų) amžiaus vaikų,  priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinio ugdymo programos klasės. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Bukiškio pradinio ugdymo skyrius perorganizuotas į Bukiškio progimnazijos skyrių, kuriame vykdomos  ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo  ir pagrindinio ugdymo pirmos dalies programos.
Visi prašymai ugdytis Bukiškio progimnazijos skyriuje priimami Riešės gimnazijoje (Beržų g. 2a, Riešės k.). Plačiau apie priėmimą skiltyje  „Informacija tėvams“.

Vasario 13 d. vyko Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus 5-7 kl. krepšinio 3X3 tarpklasinės varžybos. Mergaičių ir berniukų grupėse susitiko minėtų klasių krepšininkų trijulės. Šios varžybos vyko pirmą kartą ir sulaukė didelio mokinių susidomėjimo. Visos komandos labai stengėsi nugalėti krepšinio aikštelėje. Mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo 7 kl. krepšininkės, o vaikinų grupėje stipriausi buvo 6 kl. mokiniai.

2020 metų  Sausio 13-osios rytą Riešės gimnazijoje ir jos skyriuose  mokiniai, ugdytiniai ir pedagogai 29-ąjį kartą dalyvavo pilietinėje akcijoje  „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti. Pirmąją pamoką vedę pedagogai  tradiciškai skyrė šiai atmintinai datai. Buvo skaitoma įvykių kronika, klausomasi atliekamų dainų apie Lietuvą,  vaikai deklamavo eilėraščius, vyresnieji žiūrėjo demonstruojamą vaizdo medžiagą apie neišdildomus mūsų šalies istorijos įvykius, o 8.00 val. klasių ir grupių languose sužibo atminimo žvakelės. Didžiuojamės savo gimnazijos ugdytiniais, kurie nuo mažumės ugdosi pilietiškumo jausmą, mokosi gerbti šalies tradicijas, puoselėja jos vertybes.

Lapkričio 29 d. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriuje vyko edukacinis – integracinis  renginys „Uždekime visi kartu advento pirmą žvakę“.  1-4 klasių mokiniai ir mokytojos smagiai nusiteikę dalyvavo įvairiose veiklose: pynė advento vainiką, šoko lietuvių liaudies šokius ir ratelius, dainavo advento dainas, minė mįsles, grojo dūdele švelnias melodijas. Renginio metu buvo ne tik prisimenami senieji lietuvių papročiai,  bet ir sužinota, kaip atsirado tradicija pinti advento vainiką ir ką jis simbolizuoja .  Uždegus pirmąją  Vilties žvakę 3a klasės mokiniai suvaidino mini spektakliuką „Kalėdų istorija“.  Pasirengti vaidinimui padėjo  tikybos mokytoja Jurgita Bareikienė.  Nuskambėjus giesmei „Tyli naktis“ mokiniai iškeliavo į savo klases, kur  kūrė kalėdinius papuošimus ir linkėjo vieni kitiems gražaus laukimo.

2019 m. spalio 18-24 d. Bukiškio progimnazijos skyriuje  vyko edukaciniai užsiėmimai „Rudens išdaigos“, kuriose dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių  vaikai ir pedagogai. Visi kartu sportiškai nusiteikę mankštinosi, minė mįsles, šoko ir dainavo. Dainose, žaidimuose, estafetėse atsispindėjo svarbiausi rudens įvykiai:  išskrendantys paukščiai, krentantys lapai ir rudens gėrybių gausa. Ugdytiniai, pasidžiaugę įspūdinga švente, patirtą rudeninę nuotaiką sudėliojo į puošnias, iš rudens gėrybių sukurtas mandalas.
Smagus ir padykęs  Rudenėlis paliko pilną kraitę vaišių ir gražias šventės akimirkas bei pakvietė visus į originalią rudens gėrybių parodėlę.

 

2019 m. kovo 5 dieną Riešės gimnazijoje, Riešės gimnazijos  Bukiškio progimnazijoje ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje  vyko Užgavėnių šventė. Dalyvavo visos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinių klasių mokiniai. Kieme susirinkusiuosius persirengėlius pasitiko muzika, akį traukė žiemos simbolis – Morė. Šokiais ir dainomis susirinkusieji vijo žiemą, kvietė pavasarį. Stebėjo Kanapinio ir Lašininio kovą ... Visi kaukėmis pasipuošę dalyviai maloniai nustebo, kai buvo čia pat, lauke pavaišinti Užgavėnių simboliu – blynais.

2019 m., pačią pirmąją pavasario dieną Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijoje šurmuliavo visi – nuo mažiausio iki didžiausio. Vyresnieji prekiavo savo rankų dirbiniais, pas mažuosius ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikus apsilankė Kaziukas ir Kazytė. Su vaikais ir šoko, ir dainavo, ir visokiausių istorijų pripasakojo. Vaikai sužinojo apie lietuvių liaudies amatus, galėjo apžiūrėti ir paliesti įvairius dirbinius. Kazytė ir Kaziukas pasidžiaugė vaikų Kaziuko mugės darbelių parodėle ir atsisveikindami pavaišino kermošiaus riestainiais.

2019 m. vasario 15 d. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuose  mokiniai,  ugdytiniai ir pedagogai  susirinko  į Lietuvos gimtadienio šventę. O į ją  „keliavo“ iš senųjų šalies sostinių. Kiekviena grupė pasirinkusi miestą ir susikūrusi savo transporto priemonę, su didžiuliu istorinių žinių, tautosakos kūrinių bagažu keliavo vieni pas kitus. Bendraudami dar daugiau sužinojo apie savo šalį, pasidžiaugė vieni kitų kūrybiniais darbais. O kelionės pabaigoje – vasario 15d. visi  „atvyko“ į Vilnių. Iškilmingai sugiedoję tautinę giesmę, šoko, dainavo ir smagiai vaišinosi.