Penktadienį (2020 m. rugsėjo 18 d.) Riešės gimnazijos Bukiškio skyriaus progimnazijos bendruomenė pradėjo lauko klasės įrengimo darbus. Stipri bendruomenė: administracija, mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai – darnios bei veiklios mokyklos pagrindas. Taip veikia trikojės kėdės principas, kuomet ties vienu tikslu susiburia mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai. Pats gražiausias vaizdas, kai su tokia stipria jėga buvo dirbama dėl vaikų gerovės. Pusdienio atliktų darbų rezultatas – stulbinantis ir rugsėjo 23 dieną planuojama pilnai pabaigti lauko klasę. Labai teisingus žodžius ištarė tėvų komiteto pirmininkas Sigitas Rimkevičius: „Svarbiausia, kad tokie darbai visus suartina.“ Tad su tokia tvaria bendruomenės komanda galima ir kalnus nuversti. Dalinamės lauko klasės įrengimo darbų akimirkomis. Dėkojame mokiniams, mokinių tėveliams, mokytojams už gražiai įrengtą lauko klasę bei įmonei MFilter.lt už dovanotas paletes lauko klasės įrengimui.

Rugsėjo 1-ąją mokyklinis skambutis vėl visus sukvietė į mokslo ir žinių šalį. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos kieme aidėjo mokinių šurmulys. Augančia progimnazijos bendruomene  pasidžiaugė ir sėkmingų naujų mokslo metų palinkėjo gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė. Sugrįžtančius į klases mokinius ir ypač mažuosius pirmokėlius linksma dainele pasveikino mažoji ugdytinė ,,Dainų dainelės“ dalyvė Lėja Lopušniak.
Kol mokytojos vedė pirmąją simbolinę pamoką, tėveliai galėjo susipažinti su būrelių siūlomomis veiklomis.

 

2020 m. vasario 14 dieną Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus 1-4 klasių mokiniai šventiniu koncertu paminėjo Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimą.  Kiekviena klasė paruoštus meninius pasirodymus dailiai supynė į gražią dovaną Tėvynės gimtadieniui: pirmų klasių mokiniai kartu su trečiokais  atliko kompoziciją ,,Čia gimtinė“, antros klasės mokiniai dainavo dainą ir šoko šokį, trečios klasės mokiniai dūdelėmis akomponavo visų klasių bendram lietuvių liaudies šokiui „Ausim sesutės“, ketvirtos klasės mokiniai sušoko trankų šokį „Vakaruškos“. Koncertą užbaigė visa bendruomenė sudainuodama dainą  „Nupiešiu Lietuvą“.
5-7 klasių mokiniams istorinę pamoką apie Lietuvą pravedė Riešės gimnazijos II a klasės mokiniai. Visiems paliko įspūdį paruošti gimnazijos mokinių pristatymai apie Lietuvą įvairiais istoriniais laikotarpiais.
Savo kūrybiniais darbeliais neatsiliko ir mažiausieji - priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo ugdytiniai. Jie parengė šventinį koncertą -  vaidinimą ,,Gedimino sapnas“ ir kartu su tėveliais statė savo miestą.

 

Riešės gimnazijos Bukiškio pradinio ugdymo skyriuje (Mokyklos g. 1, Bukiškis, Avižienių sen., Vilniaus r.) vykdomos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo pirmos dalies ugdymo programos.
Skyrius veiklą pradėjo 2012 m. rugsėjo 1 d. įsteigus priešmokyklinio ugdymo grupę, kuri vėliau buvo reorganizuota į mišraus amžiaus (3-6 metų) vaikų priešmokyklinio ugdymo grupę.
 2013 m. rugsėjo 1 d. Bukiškio priešmokyklinio ugdymo skyrius perorganizuotas į Bukiškio pradinio ugdymo skyrių, kuriame įsikūrę ikimokyklinio (3–5 metų) amžiaus vaikų,  priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinio ugdymo programos klasės. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Bukiškio pradinio ugdymo skyrius perorganizuotas į Bukiškio progimnazijos skyrių, kuriame vykdomos  ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo  ir pagrindinio ugdymo pirmos dalies programos.
Visi prašymai ugdytis Bukiškio progimnazijos skyriuje priimami Riešės gimnazijoje (Beržų g. 2a, Riešės k.). Plačiau apie priėmimą skiltyje  „Informacija tėvams“.

Vasario 13 d. vyko Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus 5-7 kl. krepšinio 3X3 tarpklasinės varžybos. Mergaičių ir berniukų grupėse susitiko minėtų klasių krepšininkų trijulės. Šios varžybos vyko pirmą kartą ir sulaukė didelio mokinių susidomėjimo. Visos komandos labai stengėsi nugalėti krepšinio aikštelėje. Mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo 7 kl. krepšininkės, o vaikinų grupėje stipriausi buvo 6 kl. mokiniai.

2020 metų  Sausio 13-osios rytą Riešės gimnazijoje ir jos skyriuose  mokiniai, ugdytiniai ir pedagogai 29-ąjį kartą dalyvavo pilietinėje akcijoje  „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti. Pirmąją pamoką vedę pedagogai  tradiciškai skyrė šiai atmintinai datai. Buvo skaitoma įvykių kronika, klausomasi atliekamų dainų apie Lietuvą,  vaikai deklamavo eilėraščius, vyresnieji žiūrėjo demonstruojamą vaizdo medžiagą apie neišdildomus mūsų šalies istorijos įvykius, o 8.00 val. klasių ir grupių languose sužibo atminimo žvakelės. Didžiuojamės savo gimnazijos ugdytiniais, kurie nuo mažumės ugdosi pilietiškumo jausmą, mokosi gerbti šalies tradicijas, puoselėja jos vertybes.

Lapkričio 29 d. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriuje vyko edukacinis – integracinis  renginys „Uždekime visi kartu advento pirmą žvakę“.  1-4 klasių mokiniai ir mokytojos smagiai nusiteikę dalyvavo įvairiose veiklose: pynė advento vainiką, šoko lietuvių liaudies šokius ir ratelius, dainavo advento dainas, minė mįsles, grojo dūdele švelnias melodijas. Renginio metu buvo ne tik prisimenami senieji lietuvių papročiai,  bet ir sužinota, kaip atsirado tradicija pinti advento vainiką ir ką jis simbolizuoja .  Uždegus pirmąją  Vilties žvakę 3a klasės mokiniai suvaidino mini spektakliuką „Kalėdų istorija“.  Pasirengti vaidinimui padėjo  tikybos mokytoja Jurgita Bareikienė.  Nuskambėjus giesmei „Tyli naktis“ mokiniai iškeliavo į savo klases, kur  kūrė kalėdinius papuošimus ir linkėjo vieni kitiems gražaus laukimo.

2019 m. spalio 18-24 d. Bukiškio progimnazijos skyriuje  vyko edukaciniai užsiėmimai „Rudens išdaigos“, kuriose dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių  vaikai ir pedagogai. Visi kartu sportiškai nusiteikę mankštinosi, minė mįsles, šoko ir dainavo. Dainose, žaidimuose, estafetėse atsispindėjo svarbiausi rudens įvykiai:  išskrendantys paukščiai, krentantys lapai ir rudens gėrybių gausa. Ugdytiniai, pasidžiaugę įspūdinga švente, patirtą rudeninę nuotaiką sudėliojo į puošnias, iš rudens gėrybių sukurtas mandalas.
Smagus ir padykęs  Rudenėlis paliko pilną kraitę vaišių ir gražias šventės akimirkas bei pakvietė visus į originalią rudens gėrybių parodėlę.

 

2019 m. kovo 5 dieną Riešės gimnazijoje, Riešės gimnazijos  Bukiškio progimnazijoje ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje  vyko Užgavėnių šventė. Dalyvavo visos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinių klasių mokiniai. Kieme susirinkusiuosius persirengėlius pasitiko muzika, akį traukė žiemos simbolis – Morė. Šokiais ir dainomis susirinkusieji vijo žiemą, kvietė pavasarį. Stebėjo Kanapinio ir Lašininio kovą ... Visi kaukėmis pasipuošę dalyviai maloniai nustebo, kai buvo čia pat, lauke pavaišinti Užgavėnių simboliu – blynais.