Šv. Valentino dienos minėjimas „Kas yra meilė ir kaip ją suprantame?“ „Gyvenimas – tai meilė, pažink jos pilnatvę!” (Motina Teresė) Vasario 12 d. Riešės gimnazijos Bukiškio skyriaus progimnazijos moksleiviai dalyvavo Šv. Valentino dienos minėjime ZOOM aplinkoje. Susitikimo metu dalyviai samprotavo apie tai, kas jiems yra meilė ir kaip jie tai supranta: „Meilė – rūpestis vienas kitu.“, „Meilė – pagarba ir atvirumas vienas kitam.“, „Meilė – pasitikėjimas ir tarpusavio supratimas.“, „Man meilė yra tai, kai tu myli visus ir visi myli tave.“, „Man meilė yra, kai sako, kad ne man reikia, o mums reikia.“, „Meilė – buvimas kartu su mylimu žmogumi.“, „Meilė – išminties kelias.“ Išsiaiškinome, kada ir kaip buvo sugalvota ši meilės diena. Tikybos mokytoja Jurgita Bareikienė papasakojo apie meilės jausmą krikščionybėje ir detaliai išanalizavo „Himnas Meilei“ žodžius. Mokinių savivaldos nariai dalinosi citatomis apie meilę, o dorinio ugdymo mokytoja Žydrūnė Rakauskaitė pristatė penkias meilės kalbas: laikas kartu, prisilietimai, dovanos, pagalba ir palaikymo žodžiai. Vaikams labiausiai patiko prisilietimai, apsikabinimai, kurie suteikia saugumo bei šilumos jausmą. Susitikimas prabėgo greitai, prasmingai ir ore tvyrojo meilė. Nusprendėme, kad kiekvieną dieną reikia mylėti ir būti mylimais, o ne tik vasario 14-ąją. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams ir prisijungusioms mokytojoms. Su meile, mokinių savivalda.