Šiais metais taip jau nutiko, kad Užgavėnių šventė sutapo su Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Tad vasario 16 d. Riešės gimnazijos Bukiškio skyriaus progimnazijos moksleiviai pasivertė į gražiausius Užgavėnių personažus, prisikepė skaniausių blynų ir susitiko ZOOM aplinkoje. Šventę pradėjome nuo prisistatymų ir Užgavėnių tradicijų bei papročių. Drauge žiūrėjome vaizdo įrašą, kuriame etnomuzikologė Dalia Mockevičienė plačiau papasakojo apie šios šventės atsiradimą, jos svarbą, kaukių gaminimą, žaidimus ir įvairiausius šventimo būdus. Vėliau spėliojome šaradas, bandėme iš rodomų judesių įminti perteikiamą Užgavėnių personažą ar tradiciją. Rinkome gražiausią kaukę ir visi vienbalsiai nusprendė, kad visų kaukės buvo labai gražios, išradingai pagamintos bei vertos apdovanojimų. Tad kai sugrįšime į mokyklą, šios šventės dalyviams bus įteikti specialūs mokinių savivaldos prizai. Susitikimą baigėme garsiais šūksniais: „Žiema, žiema bėk iš kiemo!“ ir prisikimšome pilvus gardžiais blynais.