2021 m. spalio 29 d. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriuje vyko Helovyno vakaras. Mokiniai pasivertė gražiausiais personažais ir sugužėjo į mokyklą smagiai praleisti laiką. Pasiskirstę komandomis bandė atspėti, kas slepiasi dėžėje, užrištomis akimis ragavo maisto produktus ir apibūdino jų skonį, stengėsi kuo greičiau dantimis ištraukti iš vandens obuolius ir šoko aplink ratu sustatytas kėdes, kol liko tik vienas nugalėtojas. Laimėjusios komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Taip pat išrinkome gražiausių vakaro kostiumų savininkus: Norbertas Sandovič (5a), Artina Raugaitė (6a), Edgaras Bušmič (7a), Vakaris Žilinskas (4a), Kazimieras Žakevičius (1a). Mokykloje skambėjo nuoširdus vaikų juokas, liejosi džiaugsmo emocijos ir plačiomis šypsenomis išlydėjome vieni kitus į atostogas.