2021 m. spalio 18–22 dienomis Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokinių savivalda paskelbė spalvų savaitę. Kiekvieną dieną reikėjo ateiti į mokyklą pasipuošus su vis kitos spalvos drabužiais ar aksesuarais. Norime padėkoti visai mokyklos bendruomenei už puikią, spalvingą savaitę ir aktyvų įsitraukimą. Ši idėja leido pastebėti, kiek daug yra įvairiausių vienos spalvos atspalvių, kokie kūrybiški mokiniai, kurie drąsiai išreiškė savo vidinio pasaulio grožį stiliaus detalėmis ir demonstravo ne tik asmeninius drabužius, bet įsisuko ir į tėčių, mamų, brolių ar seserų spintas. Smagu, kad mokytojai taip pat neatsiliko ir stilingais drabužių deriniais ar aksesuarais įsitraukė į spalvų pasaulį. Visi buvo apdovanoti saldžiais prizais.