2021 m. lapkričio 16 d. minima Tarptautinė Tolerancijos diena. Pasaulyje gyvena daugybė skirtingų žmonių grupių – jie skiriasi išorine išvaizda: odos, akių, plaukų spalva, ir t.t... Skiriamės ir savo mąstymu. Mes galime nemėgti kai kurių iš jų, ir, žinoma, kai kurie gali nemėgti mūsų. Tačiau, jei visi laikysimės taisyklės, kad skirtumai – ne pagrindas nesantaikai, užgauliojimams ar įžeidinėjimui, kiekvienas galėsime jaustis saugiai. Tolerancija – tai paprasčiausias supratimas, kad jie yra tau lygūs, kad jie – tokie patys žmonės, asmenybės, ir turi vienodas teises kaip ir tu. Toleruoti – reiškia suvokti ir pripažinti, kad kitų ypatybių turintis žmogus nėra blogesnis, žemesnis, menkesnis. Šias mokslo metais Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas. Tad kiekviena Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus klasė „pastatė“ ant savo klasės durų tokius miestus, kuriuose jiems būtų gera gyventi!