2021 m. lapkričio 11 d. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus moksleiviai: Gytis Rimkevičius, Evelina Malinovska, Gediminas Skarbalius, Nojus Žiogelis, Gabrielius Detiukevičius, Tauras Balsys, Danielius Butikis, Edgaras Bušmič ir Milana Jeriomina – dalyvavo Lietuvos Junior Achievement organizuotoje nuotolinėje inovacijų ir verslumo stovykloje, skirtoje sugeneruoti verslo idėją, kurią toliau mokiniai galėtų plėtoti verslumo ugdymo užsiėmimuose ir įkurti jaunąją bendrovę (MMB). Į stovyklą susirinko 361 mokinys iš įvairių Lietuvos mokyklų. Per paskirtą laiką vaikai turėjo pasirinkti problemą (rinkos poreikį) arba ją sugalvoti, atrasti sprendimo idėją, sukurti prototipą ir pristatyti verslo mentoriams ir dalyviams. Mūsų mokyklos komanda pasirinko maisto švaistymo problemą ir nusprendė, kad visų pirma reikia siekti žmonių sąmoningumo. Tad pateikė verslininkams edukacinių mokymų paslaugą ir pabrėžė, kad surinktas lėšas investuos į maisto automato kūrimą. Norime pranešti ir tuo pačiu pasidžiaugti, kad atkakliai sieksime šios idėjos realizavimo, nes patekome į geriausių komandų trejetuką ir gavome verslininkų pripažinimą, kurie įsigys įsteigtos bendrovės akcijų!