2021 m. gruodžio 10 d. sporto salėje įvyko tarpklasinės mišrių komandų varžybos. Turnyre varžėsi trys komandos. Septintokai laimėjo III vietą. Aštuntokai užėmė II vietą. Penktokai – jauniausia turnyro komanda, labai kruopščiai ruošėsi šiam turnyrui, daug treniravosi ir todėl sporto salėje visus pribloškė geru žaidimu, nugalėjo abi vyresnių žaidėjų komandas ir laimėjo turnyrą. Po žiemos švenčių jie išmėgins jėgas ir su kitų mokyklų komandomis. Mokiniai ne tik žaidė tinklinį, bet ir dalyvavo šokdynės iššūkyje – varžėsi, kuris iššokinės ilgiausiai nesuklydęs. Rungtį pradėjo devyni mokiniai. Iššūkį laimėjo 5 klasės mokinė Urtė, II vietą užėmė 6 klasės mokinė Smiltė, III vietą - 5 klasės mokinė Liepa. Renginio dalyviams sėkmės linkėjo ir apdovanojo skyriaus vedėja Rolanda Stolbunova.