Pareigybės pavadinimas: pagalbinis darbininkas
Darbo krūvis: 40 val.
Darbo sutarties rūšis: neterminuota.
Darbo užmokestis: 730,00 Eur (neatskaičius mokesčių) mėnesinė alga
Darbo vietos adresas : Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Riešės k., Beržų g. 2a, Riešės gimnazija,

Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriai
Kontaktinis asmuo: Agnė Pujanauskienė
Telefonas pasiteiravimui: (8 5) 2469779

Pareigybės pavadinimas: ekonomikos ir verslumo mokytojas.
Darbo krūvis: 4 val.
Darbo sutarties rūšis: terminuota.
Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:
1. aukštasis universitetinis išsilavinimas;
2. ekonomikos ir verslumo mokytojas;
3. pedagogo kvalifikacinė kategorija.

Darbo užmokestis: 150,00 Eur (neatskaičius mokesčių) mėnesinė alga (atlyginimas nustatomas atsižvelgiant į turimą profesinę patirtį, kvalifikaciją ir kt.)

Privalumai:
1. gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas;
2. sklandus minčių dėstymas, kritinis mąstymas, savirefleksija, gebėjimas ugdyti bendrąsias ugdymo kompetencijas;
3. mokinių konkursų ir olimpiadų organizavimas, dalyvavimas jose;
4. gebėjimas taikyti aktyvaus bei atviro mokymosi metodus pamokose, veiklose.

Dokumentai, kuriuos būtina pateikti asmeniškai arba paprastu paštu:
1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;
4. Gyvenimo aprašymas;
5. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija;
6. Pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumentų kopijos;
7. Atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Darbo vietos adresas:    Vilniaus rajono sav., Avižienių sen., Riešės k., Beržų g. 2a.
Dokumentų pateikimo adresas : Riešės gimnazija, Beržų 2a, Riešė, 14266 Vilniaus r.
Kontaktiniai asmenys: Agnė Pujanauskienė
Telefonas pasiteiravimui: +370-645-95394

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia konkursą Riešės gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti.

Pretendentų atrankos posėdis vyks 2022 m. gegužės 19 d.

Išsami informacija apie konkursą paskelbta 2022 m. kovo 21 d. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto svetainėje.

Svetainės nuoroda: https://smsm.lrv.lt/lt/smsm-konkursai/konkursai-i-ministerijos-reguliavimo-sriciai-priskirtu-istaigu-vadovu-pareigas

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kanclerio 2022 m. gegužės 10 d. potvarkis Nr. P1-192 „Dėl konkurso Riešės gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti atrankos komisijos patvirtinimo“