Menu Close

VALIO! “SUKŪRĖLIO” MAŽIEJI ŠOKĖJAI TURI KELALAPĮ Į LIETUVOS DAINŲ ŠVENTĘ!

Šiandien antros klasės mokiniai (mokytojos Agnė Narkevičienė ir  Raimonda Pilkauskienė) dalyvavo Dainų šventės  atrankoje.

…ir mums pavyko! Antrokai turi kelalapį į  Ansamblių vakarą!!! Žiūrėti į šokančius antrokus – didelis malonumas – kojos pačios kilnojasi. Gražumas iki šiurpuliukų! Bravo! Valio! AČIŪ!

Ansamblių vakaras Dainų šventės programoje išsiskiria autentiška trisluoksne kompozicija. Jį sudaro trys elementai: choras, atliekantis lietuvių liaudies dainas ir kompozitorių būtent šiam koncertui sukurtus kūrinius, liaudies instrumentų orkestras ir liaudies šokių grupė. Ansamblių vakaras „Gyvybės medis“ – neabejotinai vienas ryškiausių 2024 m. šimtmetį mininčios Lietuvos dainų šventės programos renginių.

 

Skip to content