2019 12 17 – 2020 01 06  Riešės gimnazijoje vyko paroda-konkursas „Pats gaminu Prakartėlę“. Džiaugiamės, kad parodoje-konkurse aktyviai dalyvavo Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų mokiniai. Parodoje buvo eksponuojamos dvidešimt šešios 1-4 ir 5-8 klasių mokinių pagamintos prakartėlės. Dauguma prakartėlių pagamintos naudojant įvairią techniką ir įvairias medžiagas. Prakartėlių originalumą, estetiškumą vertino organizatorių sudaryta kompetetinga komisija.
Džiaugiamės mokinių ir mokytojų noru kasmet Advento laikotarpį įprasminti unikaliais, kūrybiniais darbais, kurie džiugina tiek vaiko, tiek suaugusiojo širdį, padeda pajusti ir išgyventi tikrąją Šv. Kalėdų laukimo prasmę.

Kviečiame Jus skaičiuoti dienas iki Kalėdų išmaniai. Mes siūlome kiek kitokį advento kalendorių, be šokoladukų, bet su kur kas geresniu, prasmingesniu „įdaru“, kuris, labai tikimės, padės pajausti šventinę nuotaiką, aplinką ir padaryti pasaulį geresniu. Jau nuo gruodžio 1d.!!!
Pasiruoškite:
1. Atsisiųskite  CR Code Reader programėlę  į savo išmanųjį įrenginį.

2. Skenuokit QR Codą, eikite į  Browse website.

3. Žiūrėkite, klausykite,  mėgaukitės, džiaukitės...

2014 m. liepos 11 d. gimnazijoje vyko Brandos atestatų įteikimo šventė. Abiturientams sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja Irina Gaidamovič, klasės auklėtoja Jūratė Leleivaitė, tėveliai. IV-ų gimnazijos klasių mokiniai dėkojo mokytojams už kantrybę, suteiktas žinias, bendraklasiams – už palaikymą, supratingumą, draugiškumą. Sėkmės Jums Jūsų kelyje, abiturientai!