2020 vasario 18 d. Riešės gimnazijos bibliotekos darbuotojos Rašytojų sąjungoje dalyvavo jubiliejiniame A. Baltakio kūrybos vakare, kuriame buvo pristatoma naujoji autoriaus knyga „Skrynelė dvigubu dugnu“.
Vakarą vedė ir poetą kalbino literatūros kritikas Valentinas Sventickas. Vos prieš kelias dienas 90–metį atšventusį jubiliatą sveikino ir jo eiles skaitė poetai Rimvydas Stankevičius ir Paulius Šironas. Taip pat klausėmės paties poeto skaitomų eilių bei pagal jo tekstus sukurtų dainų.     
Vis tik labiausiai jaudinanti akimirka buvo ta, kai paprašytas knygą dedikuoti Riešės gimnazijai, poetas tarsi sukluso ir susimąstė, kokią žinutę gi perduoti mokiniams. Ir parašė: „Atsiverskite šią skrynelę, gal ką ir rasite“.
O atsivertę knygą rasite ne vien naujausius per dešimtmetį sukurtus eilėraščius, bet ir skyrelį „Posmai, virtę dainomis“. Juk A. Baltakis tituluojamas labiausiai dainuojamu lietuvių poetu. O kaip pats yra sakęs, - „Daina, jeigu pasiseka, yra kaip konservantas – ji saugo eilėraštį laike. Ir mano, kaip poeto, gyvybė dabar daugiausia reiškiasi per dainas. Juk ir eilėraščių knygą atsiversti jauną žmogų kartais paskatina būtent dainomis virtę eilėraščiai.“
Tačiau nesvarbu, ko paskatinti bibliotekos lankytojai atsivers „Skrynelę dvigubu dugnu“ : jie tikrai čia kažką ras!