Kaip žinia, praėjusį savaitgalį Litexpo parodų rūmuose šurmuliavo 21 – oji Knygų mugė, kurioje lankėmės ir mes. Pirmąją dieną kelionę po mugę pradėjome aktualiu pokalbiu „Kaip paskatinti Europą skaityti: skaitymo skatinimo strategijos ES“, vėliau keliavome į Kęstučio Navako poezijos knygos „Poetas pamiršta pavarde“ pristatymą, žiūrėjome dokumentinį filmą „Epitafija ant poeto kapo“, skirtą paminėti poeto Henriko Nagio 100 – etį, virtualiai vaikščiojome po gražiausią pasaulio biblioteką: Barokinį Klementinum Prahoje.

Antrąją dieną pradėjome nusiteikę filosofiškai: dalyvavome pokalbyje „Arvydo Šliogerio palikimas: žvilgsnis į Lietuvos ir filosofijos ateitį“ bei Cicerono knygų „Apie lemtį“ ir „Kalbos prieš Verį“ pristatyme. Vėliau kartu su šiuolaikiniu mitiniu  „Kauno žvėrimi“ pažindinomės su Europos kultūros sostine 2022 , džiaugėmės IBBY Geriausių metų knygų vaikams ir paaugliams premijų nominantais ir juokėmės iš „Visiško Rudnosiuko“  gimimo istorijos.

O kad pasidarytų viskas aiškiau (sąmoningai nutylėjome kelių knygų autorius), kviečiame ateiti į biblioteką ir pasižiūrėti, pavartyti, paskaitinėti naujas knygas ir dedikacijas Riešės gimnazijai.