360° VEIKSMO ERDVĖ

2023 m. balandžio 4- 5 dienomis Riešės gimnazijoje vyko Sferinio kino edukacija 3 – 4 klasių mokiniams. Sferinio kino metu vaikai paslaptingoje 360° kampu veiksmo erdvėje žiūrėjo pažintinį, bet kartu ir nepaprastai nuotaikingą filmą apie žmogaus kūno vietas bei organus, kurio dėka mokiniai suprato tikrąją žmogaus kūno realybę. Visą rimtą filmo siužetą lydėjo linksmas humoras, kuris leido vaikams pasijuokti iš jiems ,,juokingiausių“ kūno dalių ir jų skleidžiamų garsų. Sferinis kinas suteikė pradinukams galimybę pažvelgti į žmogaus kūną kitomis akimis – padėjo suvokti, kokius neįtikėtinus dalykus atlieka mūsų organizmas, norėdamas apsaugoti mus kiekvieną dieną!
Sferinio filmo edukacija mokiniams apmokėta iš 1,2 proc. GPM.

Sferinio kino projektą koordinavo priešmokyklinio ir pradinio skyriaus vedėja Agnė Pujanauskienė.