Riešės gimnazijos miškas

Susitikime balandžio 23 d. 13:00 val.  Riešės gimnazijos 30-mečio miškelį!

„Mokyklų miškas“ – projektas, kurio metu moksleiviai dovanoja medelius Vilniaus miestui 700-ojo gimtadienio proga. Vilniaus miesto savivaldybė „Mokyklų miškui“ skyrė 4 ha erdvės miško atkūrimui, kuris buvo iškirstas dėl medžių kenkėjo – žievėgraužio.

Kiekvienas miškasodžio dalyvis galės pasipuošti originaliais lipdukais!

Ko reikėtų nepamiršti?

Būtinai pasitikrinkite orų prognozę, kad miško sodin

imui būtumėte pasiruošę tinkamai. Šiuo metu prognozės žada saulę!

Apranga, sodininko pirštinės bei avalynė turėtų būti patogios, neperšlampamos ir kurių nebūtų gaila šiek tiek išsipurvinti. Sodinti mišką ir išlikti švariems gali ir nepavykti!

Jei norėsite daugiau laiko praleisti miške, pasiimkite užkandžių bei vandens, šalia miško gyvenamojoje zonoje yra pievelė, kurioje galite prisėsti ir pasidaryti trumpą iškylą! Maloniai prašome būti atsakingais, netriukšmauti ir po savęs nepalikti šiukšlių.

Visais sodinimui reikalingais įrankiais bei medeliais pasirūpinsime mes, Jums nereikia nieko atsivežti.

Iki balandžio 18 dienos kiekviena mokykla turėtų pristatyti savo vardines lenteles į VšĮ Myliu mišką buveinę (Miškinių g. 6B-2), kurių mes nekantriai laukiame!

Prašome nevėluoti, kad miškasodis vyktų sklandžiai visoms dalyvaujančioms mokykloms.

Sodinimo programa

– Balandžio 22 d. 13:00 val. Riešės gimnazijos atstovai renkasi miškasodžio vietoje.

Mišką sodinsime Fabijoniškių sen., Vilnius, Vilniaus m. sav.

Koordinatės: 54.742639, 25.241222

Netoli sodinimo lokacijos yra Fabijoniškių žiedo stotelė, tad vietą galima pasiekti ir viešuoju transportu. Skatiname taip ir padaryti, kad miškasodis būtų kuo draugiškesnis aplinkai.

• Susipažįstame.
  • Trumpa edukacija apie mišką, medžius ir miško sodinimą.
  • Pasidaliname įrankius.
  • Vykimas į mokyklai priskirtą sodinimo plotą.
  • Ir pagaliau – SODINAME!

……………….

PROJEKTAS “MYLIU MIŠKĄ!”

Riešės gimnazija pradeda švęsti 30 metų jubiliejų ir dalyvauja gražioje iniciatyvoje, kurią organizuoja VšĮ ‚Myliu mišką“. Ši organizacija kviečia prisidėti prie Lietuvos miškingo ploto didinimo ir pasaulinio klimato kaitos problemų sprendimo sodinant medžius, atkuriant, įveisiant naujus miškus, absorbuojančius mūsų visų sukuriamą CO2 ir PASODINTI RIEŠĖS GIMNAZIJOS MIŠKĄ!

Mūsų tikslas  – pasodinti bent 300 medelių. Riešės gimnazijos miškelis žaliuos prie Visorių ( koordinatės 54°44’33.5″N 25°14’28.4″E).

Registracija: https://forms.gle/Cimt94MvbGCFvPC78

KAIP DALYVAUTI INICIATYVOJE?
1. Atdarykite internetinę svetainę https://myliumiska.lt/pasodink/
2. Pasirinkite medelių skaičių, kurį norite padovanoti Riešės gimnazijos 30-mečio ir Vilniaus 700-ojo gimtadienio proga.
3. Spauskite “Į krepšelį”, patikrinkite pasirinkimą ir spauskite “Tęsti apsipirkimą”
4. Užpildykite laukelį “Rėmėjo duomenys”, BŪTINAI dešinėje pusėje paspauskite “Fizinis asmuo” ir pasirinkite mūsų progimnazijos pavadinimą (Riešės gimnazija). Kitu atveju Jūsų nupirkti medžiai nebus priskirti mūsų mokyklai.
5. El.paštu gausite sertifikatą su Jūsų skirtos paramos dydžiu. Ateityje laukia informacinės skaidrės (visai šeimai), žaidimai moksleiviams ir prizai!Medelių sodinimas numatomas 2023 m. balandžio 22 dieną.Daugiau informacijos apie Všį,, Mylių mišką”  rasite internetinėje svetainėje www.myliumiska.lt

Jei kyla klausimų –  Skaistė mielai į juos atsakys telefonu: 8 674 444 34.