200 NUOTRAUKŲ – TAIP VAIKAI MATO SAVO ŠALĮ

Gimnazijoje vyksta tarptautinė nuotraukų paroda “Šalis mano akimis”. Kviečiame aplankyti ir pamatyti kaip vaikai iš viso pasaulio mato savo šalį, kurioje gyvena arba kaip atsimena Tėvynę Lietuvą.

Gavome virš 200-tų dalyvių  nuotraukų, kurios atkeliavo  iš Filadelfijos ( JAV), Čikagos , Norvegijos, Lenkijos, labai aktyviai dalyvavo visos Lietuvos miestai ir miesteliai, atvyko darbai iš 42 mokymosi įstaigų. Labai džiaugiamės už aktyvų dalyvavimą ir norą parodyti savo šalį, kurioje gyvena.

Didžiausia padėka  dalyvavusiems mokytojams, siuntusiems mokinių nuotraukas. Komisijai buvo be galo sunku išrinkti laureatus. Sveikiname juos:

Alisa Perveinytė, 8 m.,Vilniaus Vydūno progimnazija. Mokytoja Jūratė Kurlavičienė.

Jan Karol Chwiałkowski ,Szkoła Podstawowa im. por. Adolfa Pilcha ps. Góra-Dolina,Lenkija.

Austėja Mateliūnaitė,Vinco Krėvės lituanistinė mokykla Filadelfija, JAV.

Luknė Stančiauskas, 9 metai. JAV, Čikagos lituanistinė mokykla. Mokytoja Ina Stundžytė.

Martina Kalesnyke. Sørborgen mokykla.Trondheimas, Norvegija.

Žygis Puodžiukas, 8 m. Riešės gimnazija. Mokytoja Laura Muliarčikienė.

Darina Davila, 7 m., Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija.Mokytoja Sandra Lukoševičienė.

Vytautė Dubinaitė, 8 m. Biržų raj.Vabalninko Balio Sruogos gimnazija. Mokytoja Janina Žukauskienė.

Gytis Kalesnykas, 8m. Vilniaus Salininkų gimnazija.Mokytoja Diana Dubasienė.

Barbora Vasilenko, 2 kl.,Kauno Tirkiliškių mokykla- darželis. Mokytoja Kristina Zenkevičienė.

Laura Milaknytė, 11 m.,Panevėžio K. Paltaroko gimnazija. Mokytoja Aina Cimermonienė.

Elžbieta Čyraitė, Riešės gimnazija. Mokytoja Agnė Narkevičienė.

Laurynas Kanavičius. Vilniaus Maironio progimnazija.Mokytoja Raimonda Petkūnienė.

Daniela Vysocka. Trakų r. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla. Mokytoja Renata Matickienė.

Elzė Prikockytė.  Lietuva, Kauno Senamiesčio progimnazija. Mokytoja Odeta Rudžionienė.

Gabriel Pavlovski. Trakų r. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla. Mokytoja Renata Matickienė.

Kotryna Klimavičiūtė. Kauno Martyno Mažvydo progimnazija. Mokytoja Dalia Butvilienė.

Renetė Rusteikaitė. Akmenės r. Ventos gimnazija. Mokytoja  Nijolė Jogminienė.

Tėja Švaikauskaitė. Utenos Krašuonos progimnazija. Mokytoja Jolita Ruzgienė.

Viltė Tučkutė. Vaižganto progimnazija, Radviliškis. Mokytoja Dijana Dovidaitytė.

Parodą – konkursą organizavo pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Laura Muliarčikienė, Erika Pašakinskienė, Agnė Šarakauskė.