Pasibaigė Riešės gimnazijos mokinių ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentų bei dėstytojų bendras inovacijų bei partnerystės projektas #BŪKARCHITEKTAS . Išrinktas paspirtukų ir dviračių stoginės projektas, kuris bus pastatytas Riešės gimnazijos kieme.

Riešės gimnazijos Mokinių tarybos organizuotuose rinkimuose, daugiausia mokiniai balsavo už projektą “Bunker”. Įvertinus projektų biudžetą ir realias įgyvendinimo galimybes, administracijos sprendimu bus įgyvendintas projektas “Bermudai”. Projektas “Bermudai” bus naudojamas ne tik paspirtukų bei dviračių saugiam laikymui, bet ir bendruomenės švenčių organzavimui (pvz. Kaziuko mugė, Būrelių mugė ir pan.).
Projektas #BŪKARCHITEKTAS dalyvauja Nacionalinės švietimo agentūros EdTech Centro, Lietuvos Respublikos Prezidentūros ŠVIETIMO PAŽANGOS ASAMBLĖJOS projektų atrankoje.
Dėkojame karjeros specialistei Dainorai Vaitmnei už projekto #BŪKARCHITEKTAS koordinavimą.