Menu Close

“MOKSLO SRIUBA” APIE APOLLO MISIJĄ KETVIRTOKAMS

Balandžio 17 d. Riešės gimnazijos ketvirtokus aplankė mokslo populiarintojas, „Mokslo sriubos“ įkūrėjas ir vedėjas Ignas Kančys. Tai buvo ne tik pažintis su žmogumi, kuris kasdien dirba tam, kad mokslas būtų suprantamas ir įdomus visiems, bet ir kelionė į kosmosą -tiesiogine to žodžio prasme.
Ignas mokiniams pasakojo apie žmonijos žingsnius už Žemės ribų: nuo pirmųjų kosminių skrydžių iki šiuolaikinių misijų, kurios vėl grąžina žmones prie Mėnulio. Ketvirtokai sužinojo apie legendines Apollo misijas, kurių metu astronautai pirmą kartą išsilaipino Mėnulyje, ir apie ambicingąją Artemis programą, kuri siekia sugrąžinti žmones į Mėnulio orbitą ir paviršių, o ateityje -padėti pasiruošti kelionėms į Marsą.
Vaikai klausėsi su didžiuliu susidomėjimu: kaip atrodo gyvenimas kosmose, kokius iššūkius astronautai patiria, kodėl Mėnulis mums toks svarbus ir ką žmonija tikisi atrasti ateityje. Ignas ne tik dalijosi faktais, bet ir skatino mokinius mąstyti drąsiai, kelti klausimus, domėtis pasauliu ir tikėti, kad kiekvienas gali prisidėti prie mokslo pažangos.
Susitikimą organizavo mokytoja Laura Muliarčikienė
Skip to content