Menu Close

KŪRYBINGUMO MOKYKLA: ĮSPŪDŽIAI IR ATRADIMAI!

2024 m. birželio 18d. Riešės gimnazijoje įvyko neįprastas renginys – „Kūrybiškumo mokykla“.
Šio renginio tikslas – skatinti moksleivius kūrybiškai permąstyti sparčiai kintančio pasaulio problemas, ugdyti ekologinį sąmoningumą ir užmegzti dialogą su jaunaisiais-būsimais kultūros vartotojais.
Renginyje dalyvavę 7 – 11 kl. moksleiviai, kartu su mokytojais Jurgita Rainiene, Gintaute Ignatavičiene, Andrejumi Kairiu, turėjo unikalią progą susipažinti su žymiais menininkais iš Suomijos, Norvegijos, Islandijos ir Lietuvos: Anna Škodenko, Daria Melnikova ir Thomas Pausz. Kiekvienas iš šių menininkų pristatė savo autentiškas pamokas, kuriose dalijosi savo kūrybinės kelionės patirtimi, darbo specifika ir įkvepiančiais kūriniais.
Ypatingą įspūdį paliko diskusijos, kurių metu moksleiviai turėjo galimybę užduoti rūpimus klausimus menininkams ir gauti išsamius atsakymus. Šios diskusijos atskleidė ne tik menininkų kūrybinį potencialą, bet ir leido moksleiviams geriau suprasti kūrybos procesą bei jo svarbą šiuolaikinėje visuomenėje.
„Kūrybiškumo mokykla“ – tai renginys, kuris neabejotinai įkvėpė ir paskatino moksleivius kūrybiškai mąstyti, domėtis menu ir ugdyti savo ekologinį sąmoningumą. Tikimės, kad šis renginys taps gražia tradicija ir ateityje sulauksime dar daugiau talentingų menininkų, pasirengusių dalintis savo kūryba ir patirtimi su jaunąja karta.
Renginio organizatorė vyr. mokytoja Jurgita Rainienė
Skip to content