Vasario 15 dieną Riešės gimnazijos mokinės: Kamilė Trumpytė (6c kl.), Eglė Grigoravičiūtė (7a kl.) ir Kotryna Kubilaitė (IIIa kl.) dalyvavo regioniniame meninio skaitymo konkurse, kuris vyko Elektrėnų ,,Versmės” gimnazijoje.
Džiaugiamės įgyta patirtimi ir užimta trečiąja vieta, kurią laimėjo Eglė Grigoravičiūtė. Mokinę ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Odeta Bagdžiūnė ir aktorius, dramos būrelio mokytojas Oskar Wyganowski.