Menu Close

MARIJAMPOLĖJE “DRAUGŲ BŪRYJE”!

2023 gegužės 19 d. Riešės gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ dalyvavo tradiciniame respublikiniame šokių festivalyje „Draugų būryje“, skirtame Meno mokyklos, choreografijos skyriaus 40 –mečiui.

 

Koncerte pasirodė choreografijos skyriaus kolektyvai. Taip pat dalyvavo kolektyvai iš Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro šokių studija “Vyželė“, Mažeikių choreografijos mokyklos šokių studija „Kauškutis“, Vilniaus miesto vaikų liaudiškų šokių kolektyvas „Rasodėlė“, Jonavos kolektyvas „Ratilėlis“. Nuotaikingi ir spalvingi šokiai keitė vienas kitą, scenoje sukosi įvairių amžiaus grupių šokėjai, kurių atliekami šokiai sulaukė daug aplodismentų, o vadovai sveikinimų ir padėkų.

 

Dėkojame tautinių šokių vadovei Raimondai Pilkauskienei už nuoširdų darbą ir meilę tautiniams šokiams!

Skip to content