MOKINIŲ PRIĖMIMAS PRASIDĖS NUO BALANDŽIO 15 D.

Vadovaudamiesi  Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2023 m. balandžio 13 d. įsakymu Nr. V-511  „Dėl švietimo, mokslo ir sporto ministro 2012 m. kovo 28 d. įsakymo Nr. V-552 „Dėl priėmimo į valstybines bendrojo ugdymo ir ikimokyklinio ugdymo mokyklas, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija yra Švietimo ir mokslo ministerija, tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“, informuojame, kad prašymai mokytis Riešės gimnazijoje priimami nuo balandžio 15 d. iki gegužės 30 d.

Papildomai prašymai į laisvas mokymo vietas pagal  pradinio ugdymo programas  (1-4 klases) priimami nuo birželio 11 d. iki rugpjūčio 26 d., o  pagal pagrindinio (5-8 klases) ir vidurinio (9(I) – 12(IV)) ugdymo programas nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 26 d.

Prašymų dėl priėmimo mokytis Riešės gimnazijoje nuo 2024-09-01 pateikimo tvarka

Prašymus mokytis Riešės gimnazijoje nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. pagal vykdomas ugdymo programas (t.y. pradinio, pagrindinio ir vidurinio) teikia mokinio/ugdytinio tėvai (globėjai, rūpintojai) gimnazijos direktoriui.

Prašymo pateikimo instrukcija:
– paspauskite ant nuorodos: registracija.riesesgimnazija.lt  (nuoroda bus aktyvi nuo 2024 m. balandžio 15 d.);
– užpildykite sistemoje pateiktą prašymo formą;
– atidžiai patikrinkite užpildytą prašymo formą;
– patvirtinkite, kad pateikti duomenys yra teisingi;
– paspauskite mygtuką „PATEIKTI  PRAŠYMĄ“.

Į Jūsų nurodytą ir Riešės gimnazijos elektroninį paštą registracija@riesesgimnazija.lt  bus automatiškai atsiųstas laiškas su užpildyta prašymo forma, kurioje  fiksuojama prašymo sukūrimo data ir laikas. Jei elektroninio laiško su prašymo forma negavote, tuomet pasitikrinkite elektroninių laiškų „SPAM“ katalogą.

Jūsų prašymas Riešės gimnazijoje bus gautas ir užregistruotas, atsižvelgiant į prašymo formos sukūrimo datą ir laiką.

Užpildžius prašymą, elektroniniu paštu registracija@riesesgimnazija.lt pateikiami šie dokumentai:

deklaruotos gyvenamosios vietos pažyma (iki 2024 m. gegužės 30 d. (įkaitytinai);

– leidimas gyventi Lietuvoje (išskyrus Lietuvos Respublikos piliečius);

– vaiko įgyto išsilavinimo pažymėjimas arba mokymosi pasiekimų pažymėjimas (išskyrus jau besimokančius Riešės gimnazijos mokinius/ugdytinius). Šie pažymėjimai teikiami pasibaigus 2023-2024 mokslo metams, bet ne vėliau kaip iki 2024 m. rugpjūčio 26 d. (įskaitytinai) ;

– kiti dokumentai, patvirtinantys pirmumo kriterijus (žr.  https://www.riesesgimnazija.lt/wp-content/uploads/2023/04/Priemimo-tvarka.pdf).

Informuojame, kad pateikdami  prašymą dėl mokymosi Riešės gimnazijoje sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų naudojami  prašymo dokumento generavimui, prašymo registravimui, sudarant mokinių sąrašus, paskirstant į klases.

Duomenų naudojimo tikslas – identifikuoti asmenis, pateikusius  prašymą, bei asmenis, dėl kurių buvo pateiktas prašymas, taip pat naudoti asmenų duomenis  mokinių priėmimo komisijos darbo metu.
Jūsų pateiktas prašymas dėl priėmimo į Riešės gimnaziją platformoje :  https://www.riesesgimnazija.lt/registracija  nebus viešinamas ir/ ar kitaip atskleidžiamas tretiesiems asmenims, išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytas išimtis.