Menu Close

MOKYTOJŲ EMOCINĖS GEROVĖS IR ATSPARUMO STRESUI MOKYMAI

2026 m. kovo 23-27 d. Riešės gimnazijos mokytojos dalyvavo Erasmus+ kolegialiuose mokymuose Splite, Kroatijoje, kur gilinosi į mokytojų emocinės gerovės, streso valdymo ir atsparumo STRESUI stiprinimo temas. Intensyvių mokymų metu pedagogės mokėsi atpažinti streso reakcijas, suprasti nerimo kilmę, taikyti veiksmingas nusiraminimo praktikas , bei kurti asmeninį gerovės planą, padedantį išlaikyti balansą kasdienėje pedagoginėje veikloje. Mokytojos išbandė praktikas, kurias galės integruoti į pamokas, klasės valandėles ir bendravimą su mokiniais, taip pat pasidalins įgytomis žiniomis su kolegomis, stiprindamos visos mokyklos bendruomenės emocinę kultūrą. Ši patirtis ne tik praturtino profesines kompetencijas, bet ir suteikė naujų įrankių kurti ramesnę, saugesnę ir labiau palaikančią mokymosi aplinką.

Projektą finansuoja:

Skip to content