Menu Close

RIEŠĖS GIMNAZIJOS ALUMNŲ VAKARAS

Riešės gimnazijoje vyko jaukus ir prasmingas alumnų vakaras, kurio metu į mokyklą sugrįžo buvę mokiniai. Jie dalijosi savo prisiminimais apie mokyklos laikus, pasakojo apie tolimesnį gyvenimo kelią, studijas ir karjerą.
Renginio metu alumni kartu su dabartiniais mokiniais turėjo galimybę dar kartą pasivaikščioti po mokyklą, apžiūrėti pasikeitusias erdves, prisiminti mokyklos koridoriuose nutikusius įvykius. Šis susitikimas tapo gražia proga skirtingoms mokyklos kartoms pabendrauti, pasidalinti patirtimis ir įkvėpti vieniems kitus.
Tikimės, kad šis šiltas susitikimas taps gražia mokyklos tradicija ir ateityje suburs dar daugiau bendruomenės narių.
Skip to content