Menu Close

NAUJIENA: MOKINIAI GALI PAVALGYTI GIMNAZIJOS KIEME ĮRENGTOJE TERASOJE

Riešės gimnazijos mokiniai gali pavalgyti atnaujintose valgyklos patalpose: suremontuotos patalpos, nupirkti nauji baldai, atnaujinta virtuvės įranga, įrengtas atskiras išėjimas į gimnazijos kiemą. Išaugus mokinių skaičiui, valgyklos patalpos yra per mažos. Siekdami spręsti patalpų klausimą, Riešės gimnazija, drauge su maitinančia įmone, įrengė lauko terasą, kurioje mokiniai ir mokytojai gali ne tik pavalgyti, bet ir pabendrauti, paklausyti muzikos gryname ore.

   

2024 m. vasarą planuojame įrengti stacionarią lauko terasą, kurioje galės vykti pamokos, renginiai, įvairūs užsiėmimai.

 

Skip to content