Menu Close

SULAUKĖME GAUSAUS BŪRIO DAINUOJANČIŲ DRAUGŲ!

Sulaukėme gausaus būrio dainuojančių draugų!
Lapkričio 14 d.,Riešės gimnazijoje vyko Respublikinis dainos festivalis, skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtiniams “Skambantys lašiukai”.
Į svečius atvyko Kaišiadorių r., Pravieniškių l/d “Ąžuoliukas”, Rudaminos “Ryto” gimnazijos, Eitminiškių gimnazijos, Ažulaukės pradinio ugdymo skyriaus, Vilniaus Vaduvos darželio – mokyklos, Vilniaus r. Mickūnų vaikų lopšelio – darželio, Vilniaus l/d “Gintarėlis”, Vilniaus l/d “Puriena”, Buivydiškių pagrindinės mokyklos, Sudervės pradinio skyriaus, Karalienės Mortos mokyklos ir Riešės gimnazijos dainingiausi vaikučiai.
Renginio akimirkos🎶🎵
 
 
 
 
Renginio ir idėjos autorės – priešmokyklinio ugdymo mokytoja Laura Kuralavičienė ir meninio ugdymo mokytoja Jurgita Stasiūnienė
Skip to content