Riešės gimnazija šiemet pirmą kartą dalyvavo LJA „Šešėliavimo“ programoje, kurio mokiniai turėjo galimybę geriau pažinti save, pabendrauti su įvairių sričių profesionalais, pamatyti, kaip atrodo jų svajonių darbo vieta.
Šešėliaudamas“ mokinys lankėsi pasirinktoje organizacijoje (3-8 val.) ir turėjo galimybę stebėti pasirinktos profesijos atstovo kasdienybę, susipažinti su darbotvarke, padėti atliekant įvairiausias užduotis, dalyvauti net skyriaus ar departamento susirinkimuose.
Noriu padėkoti visoms organizacijoms kurios priėmė mūsų mokinius ir žinoma patiems mokiniams, kad išdrįso plėsti savo komforto zoną.
Kaip sekėsi mūsų mokiniams? Įspūdingos patirtys Riešės gimnazijos FB paskyroje