Menu Close

TARPTAUTINIO MATEMATIKOS KONKURSO NUGALĖTOJOS!

Riešės gimnazijos 2 klasės mokiniai dalyvavo Tarptautiniame PANGEA matematikos konkurse. Sveikiname nugalėtojas Liepą D. ir  Eliją K. ir dėkojame pradinio ugdymo mokytojai-metodininkei Agnei Šarakauskei už mokinių matematikos žinias! Mergaitės apdovanotos medaliais, diplomais ir prisiminimo suvenyrais.

Liepos Drublionytės 1 vietos diplomas

Elijos Kozakaitės 3 vietos diplomas

 

Konkursas Pangea buvo pradėtas organizuoti 2007-asiais metais Vokietijoje.

Šiandien Pangea vyksta septyniolikoje Europos šalių. Dalyvių skaičius (ir šalių, ir mokinių) didėja kasmet. Praėjusiais metais konkurse dalyvavo virš 700 000 dalyvių. Lietuvoje pirmą kartą Pangea įvyko 2014 metais. Konkursą organizuoja viešoji įstaiga „VIMS – International Meridian School“.

Skip to content