Menu Close

VAIKŲ ŠOKIS, SKIRTAS KOVO 11 D.

Tautinių bendrijų namuose kovo 9 d. vyko Vilniaus miesto ikimokyklinių įstaigų lietuvių liaudies šokių festivalis „Žaidžiame senovę 2023“, skirtas Vilniaus 700  metų jubiliejui ir Lietuvos Nepriklausomybės  atkūrimo dienai – Kovo 11-ąjai.

Riešės gimnazijos priešmokyklinukai buvo atrinkti iš 16 kolektyvų ir buvo pakviesti dalyvauti šiame festivalyje! Mūsų mažieji šokėjai savo šokį skyrė Lietuvai!

Festivalio tikslas – stiprinti kultūrinės tapatybės pajautimą, populiarinti liaudies šokius bei įtraukti į lietuvių liaudies šokio sūkurį kuo daugiau ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių, siekiant kad lietuvių liaudies šokis būtų išbandytas, pamėgtas, gerbiamas.

Vaikus moko pedagogės  – Jurgita Stasiūnienė, Laura Kurilavičienė, Rūta Rutkauskienė, Irena Orechovienė.

Skip to content