ĮKVĖPIMAS “LearnED’24” KONFERENCIJOJE

Riešės gimnazijos direktorė Egidija Urbanavičienė ir pradinių klasių mokytoja metodininkė Laura Muliarčikienė dalyvavo Švietimo lyderių konferencijoje „LearnED’24“ – į ją susirinko visas būrys drąsių, nuolat besimokančių, kuriančių ir į priekį žvelgiančių švietimiečių.
Klausėmės įkvepiančių pranešimų, pasisėmėme naujų idėjų, kalbėjome apie ateities vizijas, švietimo inovacijas, mokytojų galią ir kaip pilietinę galią perduoti mokiniams, draugystę su vidiniu kritiku, kaip padėti savo smegenims priimti sprendimus, dalinomės patirtimis apie matematikos mokymą(si), Tūkstantmečio mokyklų programos projektą, o galiausiai svarstėme apie gyvenimo prasmę. Dalyvavome įtraukiančiose diskusijose ir dirbtuvėse, kėlėme klausimus ir dalinomės patirtimis.
Dėkojame visiems atvykusiems gyvai bei stebėjusiems transliaciją internetu ir tikime, kad turėsime dar ne vieną progą susitikti tokiame švietimo bendruomenės renginyje.