RG MT PREVENCINIŲ PASKAITŲ DIENA

Riešės gimnazijos Mokinių taryba (RG MT) balandžio 19 d. gimnazijoje organizavo prevencinių paskaitų diena.
Į gimnaziją buvo sukviesti lektoriai:
Sigitas Rimkevičius pasidalino žiniomis apie buriavimą ir pramoginį plaukiojimą;
Aleksandras Nemunaitis vedė paskaitą apie aviacijos specialybę;
Monika Šerėnienė padėjo mokiniams atpažinti savo asmenybės spalvas;
Tatjana Sakalauskienė pasidalino žiniomis apie fizinio aktyvumo svarbą augančiam organizmui; Aurimas Jaskonis mokė apie laiko planavimą ir papasakojo apie agilę.

O Mokinių tarybos atstovai vedė paskaitas šeštų klasių moksleiviams. Papasakojo apie tarybos veiklą ir įtraukė į komandines veiklas.  Paskaitos buvo prasmingos, įkvepiančios ir skatinančios augti.
Nuoširdžiai dėkojame visiems lektoriams už mokinių švietimą ir bendradarbiavimą.
… ir RGMT bei kuratorei, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Odetai Bagdžiūnei.