Menu Close

MAŽŲJŲ SPEKTAKLIO “JAUČIO TROBELĖ” PREMJERA!

Teatras – vienas labiausiai veikiančių scenos menų. Jis skatina vaiko kūrybiškumą, vaizduotę, mąstymą. Padeda suvokti vaiką supantį pasaulį, atsako į jam rūpimus klausimus ir iškelia naujus, padeda patirti bendrystės su kitais vaikais – žiūrovais – jausmą, ugdo meninį ir estetinį pojūtį, plečia vaizduotės, fantazijos galimybes, turtina vaikų žodyną, ugdo kalbinius gebėjimus. Lapkričio 8 d. Riešės gimnazijos ikimokyklinio skyriaus vaikai ir mokytojos bei padėjėjos pakvietė visus į spektaklio “Jaučio trobelė” premjerą.

 

Spektaklį „Jaučio trobelė“  vaikai ir mokytojos parodė visai darželio bendruomenei. Kartu su artistais visi žiūrėjome šešėlių teatrą, dainavome, šokome ir negailėjome aplodismentų bei ovacijų!

     

Kviečiame  pasigrožėti  spektakliu   čia.

Planuojamos spektaklio “Jaučio trobelė” gastrolės kituose vaikų darželiuose!
Skip to content