Menu Close

PAMOKOS APIE AUKSINĮ RUDENĮ BIBLIOTEKOJE

Biblioteka – vieta, ypač dėkinga vaikų pažinimo ir komunikavimo kompetencijoms ugdyti. Pamokos bibliotekoje – praplečiančios klasėje su mokytoju nagrinėjamą temą vadovėlyje, skatinančios į dalykus pažvelgti kiek kitaip. Susitikimų bibliotekoje metu stengiamasi prisijaukinti knygas ir skaitymą.

     

Bibliotekininkų didžiausia siekiamybė – smalsumu blizgančios vaikų akys, pažadinti jausmai ir naujų atradimų alkis, smagiai ir turiningai praleistas laikas bei noras vėl ir vėl apsilankyti bibliotekoje.

Spalio 12 ir 20 dienomis Riešės gimnazijos bibliotekoje vyko pamokėlės „Auksinis redenėlis“. Kartu su 2c ir 2e klasių mokiniais skaitėme eilėraščius apie rudenį, atlikome praktines užduotis bei dalinomės mintimis apie šį spalvotą ir be galo turtingą metų laiką.

Skip to content