Menu Close

ŠOKINĖTI, MĄSTYTI IR DŽIAUGTIS SU “DANSEMA”!

Riešės gimazijoje kovo 9 d. viešėjo Šiuolaikinio šokio teatras “DANSEMA”. Ikimokyklinių grupių vaikai dalyvavo interaktyviame spektaklyje “Spalvoti žaidimai”. Žaidimas – ne vien tik smagus vaikų užsiėmimas, užimantis didžiausią jų gyvenimo metų laiką. Žaisdami vaikai pažįsta save ir aplinkinį pasaulį, jį tyrinėja ir daug ko išmoksta – šokinėti, paimti ir numesti,  šypsotis ir susiraukti, dalintis ir draugauti, mąstyti ir džiaugtis.  Spektaklis pilnas netikėtų, spalvotų daiktų, kurie skatina mažuosius žiūrovus kartu su šokėja tyrinėti ir atrasti daug naujo apie save ir aplinką.

Spektaklis apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi kaip geriausias 2015 metų spektaklis vaikams.
Spektalio išlaidos apmokėtos iš Riešės gimnazijos 1,2 proc. lėšų.
“Dansemos” ir Riešės gimnazijos bendrą darbą koordinuoja ikimokyklinio skyriaus vedėja Paulina Pinevičė.
Skip to content