TARPTAUTINĖ PARODA “SU GIMTADIENIU, VILNIAU”!

Riešės gimnazijoje vyko tarptautinė paroda- konkursas ” Su gimtadieniu, Vilniau”. Vilnių sveikino  Lietuvos, Belgijos, Lenkijos mokyklų mokiniai ir mokytojai. Gavome virš 100 darbų atliktų įvairia technika. Darbus vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė nariai : dailininkė Onutė Juškienė, dailės mokytoja Marjana Vlasova, dailininkas, tapytojas Mantas Kniubas.
Išrinkti laureatai:
Salvija Liškauskaitė 10m. mokytoja Asta Kanavinienė, Juodšilių “Šilo” gimnazija.
Meda Norkutė 10m. mokytoja Edita Lukaševičienė, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija.
Guoda Palionytė,  mokytojas Andrius Jelaga, EEB 2 Briuselio II Europinė mokykla.
Adelė Gardauskaitė, mokytoja Auksė Grubienė, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija.
Samantė Vilkaitė, mokytoja Vandutė Šlionskienė, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija.
1a klasė 7m., mokytoja Laura Muliarčikienė, Riešės gimnazija.
Ernestas Zubovas 9m., mokytoja Audronė Dabravolskienė, Eitminiškių gimnazijos Ažulaukės pradinio ugdymo skyrius.
Arij Brovka 9m., mokytoja Valentina Makevič, Lavoriškių gimnazija.
Akvilė Griškevičiūtė 10m., mokytoja Zita Filimonovienė, Lavoriškių gimnazija.
Marija Gailiūtė 7m., mokytoja Agnė Narkevičienė, Riešės gimnazija.
Evelina Protosevič, mokytoja Meilė Prudnikovienė, Buivydiškių pagrindinė mokykla.
Izabelė Jakentaitė, mokytoja Jolita Piliponienė,Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija.
Parodos organizatorės Riešės gimnazijos pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Ilona Mecelienė, Laura Muliarčikienė, Agnė Narkevičienė.
Diplomai ir prizai bus išsiųsti Lietuvos  paštu, padėkos bus išsiųstos el. paštu.