Menu Close

PRASIDĖJO NAUJI 2023-2024 MOKSLO METAI!

Kiekviena Rugsėjo 1-oji yra kupina tam tikro jaudulio: kokie bus ateinantys mokslo metai? Riešės gimnazija pasitiko mokinius atsinaujinusia valgykla, įrengtais 2 švietimo pagalbos kabinetais, anglų kalbos metodiniu kabinetu, atnaujintais persirengimo kambariais, įrengtais 2 naujais tualetais, įrengtais moduliniais pastatais, kuriuose veiks keturios papildomos ikimokyklinio amžiaus vaikučių grupės.

 

Rugsėjo mėnesį bus įrengta lauko terasa, suremontuota Aktų/šokių salė, pastatyta dviračių bei paspirtukų stoginė bei ikimokyklinio amžiaus vaikų žaidimo aikštelė.

Nuo 2023-2024 mokslo metų šalia prancūzų bei vokiečių kalbų pradedama mokyti ispanų kalbos (antra užsienio kalba nuo 6 klasės). Ugdymo turinio įvairinimui ir modernizavimui įsigijome 8 interaktyvias lentas.

Riešės gimnazijoje mokosi 1730 mokiniai.

   

Riešės gimnazijos direktorė Egidija Urbanavičienė dėkoja kolegoms, vaikams ir tėveliams –
padėjusiems pasiruošti naujiems mokslo metams: “Linkiu, kad 2023-2024 mokslo metų kelyje neužmirštume labai svarbių mokyklos komponentų – gyvo santykio, šilto bendravimo, tiesiog peties
jausmo vienas kitam”.

   

Nuotraukose: Rugsėjo 1-osios šventės akimirkos (nuotraukos Noros Lapisnkienės, vaizdo įrašas Gražinos Zisienės).

 

Skip to content