Šimtadienis – viena iš mokyklos baigimo švenčių, kuri žymi šimto dienų pradžią iki egzaminų.
Vasario penktadienį gimnazijos trečiokai pakvietė ketvirtokus ir jų mokytojus į šimtadienio šventę.
Šiemet sporto salėje – restorane abiturientai dalyvavo iškilmingame Kaukių baliuje. Vakaro metu abiturientai turėjo atlikti kūno kalbos, susikaupimo ir kantrybės reikalaujančias užduotis. Abiturientai ir auklėtojai sėkmingai atliko užduotis ir jiems buvo įteikti tai įrodantys dokumentai – pusatestačiai.

Pradinių klasių mokytojos parengė jautrius pristatymus, kurie sugražino gimnazistus į pirmą klasę, romantišką atmosferą kūrė nuostabi pianino muzika.
Linkime, kad šimtadienis būtų laikas dar pabūti su draugais ir pagerinti savo rezultatus.