DALYVAUJAMAS BIUDŽETAS GIMNAZIJOS INOVACIJOMS

Riešės gimnazija įsitraukia į Dalyvaujamo biudžeto projektą! Dalyvaujamasis biudžetas – tai būdas, kai moksleiviai patys siūlo idėjas ir balsuodami renkasi, kaip panaudoti dalį mokyklos biudžeto.

Dalyvaujamojo biudžeto išbandymui – mokinių pasiūlytoms idėjoms, atitinkančioms INOVACIJOS principus, bus skiriamos lėšo  mokinių idėjoms įgyvendinti.

Dalyvaujamo biudžeto projektą įgyvendina Riešės gimnazijos Mokinių taryba (kuratorė mokytoja Odeta Bagdžiūnė). 2024-02-29  – 03.01 d. mokiniai dalyvavo išvažiuojamuosiuose mokymuose apie inovacijas, kurie vyko Antalieptės Inovatorių slėnyje. Su mokiniais drauge mokėsi direktorė Egidija Urbanavičienė, mokytojai Odeta  Bagdžiūnė, Justina Medževeprytė – Sabeckienė ir aktorius Oscar Wyganovski.

„Transparency International“ atstovai bei mokykloms priskirti mentoriai  teiks projekto įgyvendinimo konsultacijas.